نیمه خالص روغن تستوسترون Enanthate 250

نیمه خالص روغن تستوسترون Enanthate 250

جزئیات سفارش:
صدور گواهینامه: COA
محل مبدا: مستقیم کارخانه چینی
سازنده: Zhuhaishi Shuangbojie شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
MOQ: 50 میلی لیتر
قیمت: قابل مذاکره است
شرایط پرداخت: Western Union، MoneyGram، انتقال بانکی، Bitcoin
توانایی تامین: کافی است (می تواند backordered)
زمان تحویل: حدود 7 روز کاری
جزئیات بسته بندی: بسته بندی خنثی و محرمانه

جزئیات محصول

شرح:

تستوسترون Enanthate استروئید تزریقی روغن است، طراحی شده برای آزاد کردن تستوسترون به آرامی از محل تزریق (انبار). پس از تجویز، غلظت سرمی این هورمون برای چند روز افزایش می یابد و تقریبا دو هفته افزایش می یابد. این عمل ممکن است سه هفته طول بکشد تا عمل این دارو به طور کامل کاهش یابد. برای مقاصد پزشکی این تستوسترون به طور گسترده تایید شده است، که به طور مرتب برای درمان موارد هیپوگنادیسم و سایر اختلالات مرتبط با کمبود آندروژن مورد استفاده قرار می گیرد.

از آنجایی که بیماران به طور کلی این تزریق ها را خودشان تزریق نمی کنند، یک استروئید طولانی مدت مانند این یک مورد بسیار خوشایند است. در مقایسه با یک استر مانند پروپیونات، درمان به روشنی راحت تر است و نیاز به یک برنامه دوزۀ بسیار مکرر دارد. این محصول همچنین به عنوان گزینه کنترل تولد مرد ممکن است مورد بررسی قرار گیرد. تزریق منظم به طور موثر تولید اسپرم را کاهش می دهد، حالت که زمانی که مواد مخدر برداشته می شود، برگشت پذیر است. با این حال، نگرانی فعلی در مورد استروئیدها، بعید است که چنین ایده ای واقعا در عمل به کار گرفته شود.


عوارض جانبی مرتبط:

تستوسترون یک هورمون قوی با عوارض جانبی برجسته است. از آنجا که تستوسترون به شدت تمایل به تبدیل به استروژن دارد، بسیاری از اینها متضرر می شوند. بنابراین ممکن است عوارض جانبی در طول یک دوره یک مشکل باشد. برای شروع، احتباس آب میتواند بسیار قابل توجه باشد. این می تواند از بین بردن تعریف عضلانی منجر شود، زیرا مایعات زیر جلدی شروع به ساختن می کنند. ذخیره سازی بیش از حد چربی بدن ممکن است باعث کاهش قابلیت های عضلانی شود، یکی دیگر از مشکلات رایج استروئیدهای معطر. سطح استروژن بیش از حد در طول / پس از چرخه شما همچنین دارای پتانسیل منجر به gynecomastia. بنابراین افزودن یک داروی جانبی مانند Nolvadex و / یا Proviron به افرادی که دارای حساسیت شناخته شده ای نسبت به این عوارض جانبی هستند توصیه می شود. همانطور که در این کتاب مورد بحث قرار گرفته است، Arimidex آنتی آراماتاز یک انتخاب بسیار بهتر است. با این وجود هزینه این دارو متاسفانه استفاده از آن را تبدیل به یک عمل گسترده می کند. اعتقاد بر این است که استفاده از یک آنتی استروژن می تواند تا حدودی اثر آنابولیک بیشتر سیکل های آندروژن را کاهش دهد (استروژن و وزن آب اغلب به نظر می رسد برای تسهیل استحکام و افزایش عضله)، بنابراین ممکن است بخواهید قبل از تسلیم شدن، استفاده کنید. پوسیدگی کمی در زیر نوک پستان نشانه آن است که gynecomastia در حال توسعه است. اگر این امر برای تحریک بیشتر به تورم، درد و رشد تومورهای کوچک تحت نوک پستان ادامه پیدا کند، باید بلافاصله برای درمان آن (قطعا ترک مواد یا اضافه کردن کمکهای اضافی) صورت بگیرد.


تستوسترون انسدادی نفت نیمه نهایی 250mg / ml (600 300 100 260)


لکه


روغن استروئیدی تک:

نام محصول

میلی گرم / میلی لیتر

تست enanthate

250

300

600

تست پروپیونات

100

200

تست سپیپنت

250

سواستون 250

250

DECA

200

250

300

NPP

100

EQ

300

400

تتربولون استات

80

100

200


جزئیات سفارش:

صدور گواهینامه: COA

محل مبدا: مستقیم کارخانه چینی

سازنده: Zhuhaishi Shuangbojie شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.

MOQ: 50 میلی لیتر

قیمت: قابل مذاکره است

شرایط پرداخت: Western Union، MoneyGram، انتقال بانکی، Bitcoin

توانایی تامین: کافی است (می تواند backordered)

زمان تحویل: حدود 7 روز کاری

جزئیات بسته بندی: بسته بندی خنثی و محرمانه


گام اول: لطفا از طریق ایمیل من به موارد مورد علاقه، مقادیر و مقصد کشور مراجعه کنید: gcgj09xbx@chembj.com؛

مرحله 2: Pls تایید تمام جزئیات و ارائه سفارش خرید؛

مرحله 3: قیمت جزئیات محصول ما را ارسال می کنیم و روش مناسب حمل و نقل را برای مرجع ارائه می دهیم؛

مرحله 4: جزئیات سفارش را تأیید می کنید و 100٪ پول را پیش پرداخت می کنید و اطلاعات دقیق حمل و نقل، از جمله تماس با شخص / شرکت، آدرس، کد پستی و الزامات خاص خود را برای ما ارسال می کنید.

مرحله 5: حمل و نقل را مطابق با نیازهای شما ترتیب می دهیم، و شماره ردیابی در عرض دو روز کاری ارائه می شود، سپس می توانید هر لحظه بسته خود را ردیابی کنید.

مرحله 6: پس از دریافت بسته شما، خدمات پس از فروش ارائه می شود.Hot Tags: نان تستوسترون نانولتیشن 250، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، بسته بندی، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید