کلومید کلومیفن سیترات کلومیفن پودر سیترات

کلومید کلومیفن سیترات کلومیفن پودر سیترات

نام دیگر: serophene; pergotime; clomphid; Clomid
CAS شماره ثبت نام 50-41-9
EINECS 200-035-3
فرمول مولکولی C32H36ClNO8
وزن مولکولی 598.08
ساختار مولکولی
ظاهر: پودر کریستالی سفید

جزئیات محصول

مزایای کلومید
بسیاری از استروئیدهای آنابولیک آندروژنیک تبدیل به استروژن از طریق فرایند aromatase که می تواند منجر به استروژن مرتبط عوارض جانبی معمولا با استفاده از استروئید در ارتباط است. از همه مهمتر این است که عوارض جانبی شناخته شده به عنوان GynecomastiaWhile Clomid مقدار را کاهش نمی دهد از استروژن در بدن آن را از اتصال به مسدود گیرنده ها و اغلب در مبارزه با چنین عوارض جانبی منفی کمک می کنند.

سود دوم کلومید کلومیفن سیترات کلومیفن پودر سیترات استفاده است تا حد زیادی با ارزش ترین به هر کاربر استروئید آنابولیک و آن است در طول دوره PCT خود را. استفاده از استروئیدهای آنابولیک سرکوب خواهد شد تولید تستوسترون طبیعی.


کلوميد چيه؟

کلومید کلومیفن سیترات کلومیفن پودر سیترات نام تجاری معمولا مرجع برای دارو clomiphene سیترات است. این استروئید آنابولیک نیست, اما یک داروی تجویزی به طور کلی به زنان به عنوان کمک باروری تجویز می شود. اين به خاطر اينه که کلومیفن سیترات توانایی تلفظ شده برای تحریک تخمک گذاری را نشان می دهد. این است که با مسدود کردن / به حداقل رساندن اثرات استروژن در انجام بدن . برای مشخص تر شدن کلومید از نظر شیمیایی یک استروژن مصنوعی است با هر دو خواص آگونیست / آنتاگونیست، و بسیار مشابه در ساختار و عمل به Nolvadex. در بافت های هدف خاص می تواند مسدود شود توانایی استروژن برای اتصال با گیرنده مربوطه آن. آن بنابراین استفاده بالینی برای مخالفت با بازخورد منفی استروژن ها است در محور هیپوتالامیک هیپوفیز تخمدان، که باعث افزایش انتشار از LH و FSH. این البته می تواند به القای تخمک گذاری کمک کند.


Clomid Clomiphene Citrate Clomifene Citrate Powder


چرخه کلومید بهتر:
هفته 1: Clomid 150mg در روز
هفته 2: Clomid 150mg در روز
هفته 3: Clomid 100mg در روز
هفته 4 : Clomid 100mg در روز
هفته 5: Clomid 50mg در روز


کلومید دساژ
ترین که مکمل با این SERM خواهد شد بهترین در آغاز در خدمت 150mg در هر روز برای حداقل چند هفته و سپس به آرامی tapering پایین. در حالی که 150mg در هر روز کلومید می تواند بسیار موثر وجود دارد کسانی که قرار است به کمی بیشتر نیاز دارند اما ما با خیال راحت می توانیم بگوییم یک دونه طرح است که شروع می شود پایین تر از این پس از هر استروئید آنابولیک جدی چرخه واقعا نمی خواهد به انجام بسیار و خواهد شد ارزش بسیار کمی.


چرا ما رو انتخاب کردي که شريک تو باشيم؟

1

محل مبدا چین با کیفیت فوق العاده با قیمت مناسب است.

2

تحویل سریع توسط راه بیان امن به سراسر جهان

3

دستور محاکمه استقبال می شود.

4

NMR,HPLC و COA را می توان عرضه کرد

5

ما ميتونيم نمونه رو براي آزمايش تامين کنيم

6

ما قول می دهم 100٪ تحویل داده شده، و 100٪ بازپرداخت و یا بازپرداخت اگر بسته تحویل داده نمی شود

7

روش پرداخت:WU,T/T,Moneygram و Bitcoin

8

استاندارد: استاندارد سازمانی, USP, BP, EP


محصولاتی که تولید و فروش می کنیم

1) پودر استروئید خام

2) روغن استروئید به پایان رسید (روغن استروئید تک، مخلوط روغن استروئید)

3) قرص استروئید

4) HGH, HCG ect

Hot Tags: کلومید کلومیفن سیترات کلومیفن پودر سیترات، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، فله، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید