S-23

S-23

آزمون: 99٪
درجه: درجه پزشکی
حداقل مقدار سفارش: 1 گرم
شرایط پرداخت: T / T، Bitcoin، Western Union، MoneyGram
سازنده: Zhuhaishi Shuangbojie شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.

جزئیات محصول

شرح

S-23 یک مولکول گیرنده گیرنده آندروژن انتخابی (SARM) است که توسط GTX، Inc به عنوان یک پیشگیری از بارداری هورمونی مردانه انتخاب شده است. آن را به گیرنده آندروژن قوی تر نسبت به داروهای قدیمیتر از جمله اندرآنتی با کای 1.7 نانومتری متصل می کند و در مطالعات حیوانی هم نسبت خوبی از اثرات آنابولیک به آندروژنیک و هم سرکوب اسپرماتوژنز وابسته به دوز با بهبودی خودبه خود پس از پایان رفتار.

تصویر

تابع

S-23 نه تنها توده عضلانی را افزایش داد بلکه باعث کاهش حجم چربی نیز شد. SARM ها دارای یک تصویر نرم در دنیای دوپینگ هستند. آنها رشد عضلانی را به نحوی که استروئیدهای آنابولیک انجام می دهند، تحریک نمی کنند، اما بسیاری از کاربران می گویند که آنها امن تر هستند.


هنوز مطالعاتی وجود ندارد که این سوء ظن را تایید کند. اما S23 یکی از SARM های امن نیست - ما می خواهیم بطری BCAAs را در آن بجنگیم. S23 تولید اسپرم درون تخم مرغ را متوقف می کند. در واقع این کار بسیار خوب است که محققان معتقدند S23 ممکن است یک نامزد خوب برای پیشگیری از بارداری باشد. محققان کشف کردند اگر این مورد باشد، احتمالا باید بخشی از یک کوکتل است که حاوی یک آنالوگ استرادیول نیز باشد. حیوانات آزمایشی وقتی که S23 به تنهایی به آنها داده شد، میل جنسی خود را از دست دادند، و این تنها زمانی بود که آنها با استفاده از استرادیول بنزوات همراه با S23 دریافت کردند.


مزایای S-23

به عنوان یکی از اعضای گروه SARM، S23 به منظور هدفمند انتخاب و تولید نتایج آنابولیک در بافت عضلانی و استخوان بدون محدودیت و عوارض جانبی استروئیدهای سنتی کار می کند. با این حال، این عارضه دارای برخی عوارض جانبی و افزایش تهاجمی و انقباض پروستات است. به عنوان قوی ترین SARM در بازار، آن را عوارض جانبی است که باید در هنگام انتخاب بهترین مکمل بدن سازی برای نیازهای شما مورد توجه قرار گیرد. به یک کلام، S-23 یک SARM جالب است که وعده زیادی به دست آوردن دستاوردهای بزرگ، کمک به کاهش چربی بدن و ایجاد عضلات زیبایی بافتی در طی یک دوره دارد.


SARMS پودر لیست (خلوص 98٪ -99.9٪)

MK-2866 (استارین)

GW501516 (Cardarine) (GSK-516) GW1516

LGD-4033 (لیگاندرول)

LGD-3303

RAD-140 (Testolone)

MK-677 Ibutamoren

YK11

اندرین S4

S-23

SR9009 (Stenabolic)

SR9011

AICAR Acadesine

ACP-105

AC-262536


Hot Tags: S-23، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، عمده فروشی، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like