RAD140 Testolone

RAD140 Testolone

آزمون: 99٪
درجه: درجه پزشکی
حداقل مقدار سفارش: 1 گرم
شرایط پرداخت: T / T، Bitcoin، Western Union، MoneyGram
سازنده: Zhuhaishi Shuangbojie شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.

جزئیات محصول

شرح

RAD140 (Testolone)

RAD140 جدیدترین ترکیب در خانواده تعدیل کننده گیرنده های آندروژنی است.


RAD140 اثرات مشابهی با استروئید آنابولیک دارد، اما بدون عوارض جانبی سخت، چون بر روی گیرنده های آندروژن به شیوه ای انتخابی عمل می کند.


RAD140 یکی از جدیدترین SARMS هاست و هدف آن این است که انفجار تستوسترون را بدون عوارض جانبی منفی مرتبط با استفاده از استروئید انجام دهید. این دلیل آن است که جایگزین برای درمان جایگزینی تستوسترون است.


RAD140 قادر به افزایش قدرت و حجم عضلانی در یک زمان بسیار کوتاه است، به ویژه در کسانی که کمبود تستوسترون هورمون مردانه دارند. علاوه بر این، RAD140 دارای خواص ضد کاتابولیک است، بنابراین آن کمک زیادی در جلوگیری از مشکلات عضلانی خواهد بود.


RAD140 را می توان در روزانه 20-30 میلیگرم تجویز کرد. کاربران می توانند به دلیل نیمی از عمر طولانی مدت یک بار در روز مصرف کنند. طول استفاده برای RAD140 می تواند 6 تا 12 هفته متفاوت باشد.

تصویر


RAD140 مصرف:

RAD140 می تواند در روزانه 20-30 میلی گرم (میلی گرم) در روز تجویز شود و به لطف یک نیم عمر طولانی مدت، می توانید تنها با یک بار در روز برنامه ریزی کنید. با توجه به مدت زمان چرخه ممکن، طول مدت استفاده از RAD140 می تواند 6 تا 12 هفته متفاوت باشد. از آنجایی که معمولا در فرم مایع قرار می گیرد، این SARM به داخل دهان فرو می رود، فرو می ریزد، و آب می شود. نیازی نیست که اجازه دهید آن را در دهان یا زیر زبان بنشیند؛ در حقیقت، استفاده از زبان لاتین بسیار دلسرد کننده است.


COA

آیتم های تجزیه و تحلیل

مشخصات

نتایج

ظاهر

پودر کریستالی سفید یا سفید

بستگی دارد

IR

HPLC

بستگی دارد

نقطه ذوب

287-293 درجه سانتیگراد

287-293 درجه سانتیگراد

آزمون (HPLC)

≥ 98.0٪

99.00٪

از بین بردن خشک شدن

<>

0.30٪

تعداد کل صفحات

1000 کیلوگرم / گرم

بستگی دارد

مخمر و قالب

≤100CFU / گرم

بستگی دارد

E.Coli

منفی

منفی

سالمونلا

منفی

منفی

استاف اورئوس

منفی

منفی

آفلاتوکسین

منفی

منفی

سودوموناس آئروژینوزا

منفی

منفی

نتیجه

واجد شرایط


مزایای استفاده از RAD 140 SARM:

1. سرعت پیشرفته، استقامت و استقامت در طول تمرینات شدید

2. جمع آوری سریع تر از بافت های عضلانی که به شما کمک می کند در یک دوره کوتاهتر به دست آورید

بر اساس آزمایش های پزشکی، RAD 140 SARM همچنین اثرات آنابولیک بیشتری را نسبت به زمان استفاده نشان داد. محققان خاطرنشان كردند كه علاوه بر تأثير بيشتر "تقويت شده" نيز، RAD 140 SARM نيز براي كمك به كاهش عوارض آندروژنيك كه ممكن است به طور بالقوه ناشي از همان پروستات باشد، مشاهده شد.

این امر باعث می شود که روش مصرف آن ایمن تر و موثر تر از پروژورمون های سنتی و استروئیدهای آنابولیک در دسترس تجاری باشد.Hot Tags: rad140 testolone، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، فله، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید