Lgd-4033 Ligandrol

Lgd-4033 Ligandrol

آزمون: 99٪
درجه: درجه پزشکی
حداقل مقدار سفارش: 1 گرم
شرایط پرداخت: T / T، Bitcoin، Western Union، MoneyGram
سازنده: Zhuhaishi Shuangbojie شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.

جزئیات محصول

شرح:

LGD-4033 به سرعت در حال افزایش است و محبوبیت آن است، زیرا نشان داده شده است که قوی ترین و آنابولیک ترین SARM موجود در این زمینه است.

SARMS کاملا متفاوت از استروئید ها از نظر آرایش، کمبود عوارض جانبی و زمان بازیابی است.

SARMS می تواند خیلی طولانی تر از استروئیدهای خوراکی باشد.

آنها غیر متیل شده و به کبد فشار نمی آورند. اگر چه نتایج به عنوان برخی از استروئید ها به عنوان شدید نیست، آنها بسیار تمیز، قابل نگهداری بیشتر هستند و دارای خواص متعددی هستند که بسیار مطلوب است که ممکن است استروئیدها قادر به ارائه آن نباشند.

تصویر


برنامه Lgd-4033 Sarms:

LGD می تواند برای انبساط، ترکیب و برش استفاده شود. این دارای توانایی اضافه کردن اندازه و در عین حال کاهش چربی بدن، شبیه به پریموبولان است. یکی دیگر از ویژگی های عالی آن است که می توان آن را تا 12 هفته اجرا کرد، در حالی که بیشتر orals فقط می تواند برای دوره 4-6 هفته استفاده می شود.

LGD در طول 12 هفته به طور مداوم سود می کند و کاربر را با یک حس کلی که در طول زمان استفاده از آن احساس راحتی می کند، فراهم می کند. این خواص آنابولیک بدون عوارض جانبی آنابولیک دارد.

LGD-4033 همچنین بسیار سریع عمل می کند و به طور کلی شروع به نشان دادن نتایج در اولین هفته استفاده می کند.

علاوه بر این، نشان داده شده است که افزایش استقامت، که اجازه می دهد برای خروجی بیشتر در طول آموزش، در نتیجه سود بیشتر ساخته شده است. همه این مزایا باعث می شود LGD ایده آل برای هر کاربر باشد، زیرا آن را بسیار عالی شروع می کند و علاقه به تولید دستاوردهای کیفی است که نشان می دهد بسیار تمیز، اما هنوز هم قابل توجه است.


COA

موارد تست

استانداردها

نتایج

شرح

پودر کریستالی سفید

بستگی دارد

HNMR

گروه H در اوج صلاحیت صحیح است

بستگی دارد

از دست دادن خشک شدن

بیش از 0.5٪

0.30٪

فلزات سنگین

نه بیشتر از 10ppm

بستگی دارد

آزمون (HPLC)

≥98٪

99.20٪

نتیجه گیری: مطابق با الزامات


چگونه LGD-4033 کار می کند؟

LGD-4033 به تازگی یک مطالعه دوزهای صعودی دو مرحلهای را در داوطلبان سالم انجام داده است. این مطالعه به صورت تصادفی، دو سوکور، کنترل شده با پلاسبو، فاز اول، ایمنی و تحمل را تا دوزهای 22 میلی گرم ایجاد کرد.


استفاده از LGD-4033:

لیگاندرول (LGD)، مانند سایر SARMS های محبوب، بسیار متنوع است و لیستی از مزایا را بدون اهداف کاربر دارد. چه

توده عضلانی نازک، نگهداشتن دستاوردهای بدست آمده شما در طول یک دوره برش، یا پر کردن فاصله بین دوره های استروئید،

LGD-4033 می تواند یک ابزار بسیار مفید باشد. مطالعات نشان می دهد که این SARM برای بسیاری از بیماری های کمبود تستوسترون مفید خواهد بود. در واقع، پس از شروع یک دوره لیگاندرول (LGD)، بسیار شبیه پسر عموی اوستاریین (MK-2866)، به نظر نمیرسد از پیشرفت درد مفصلی یا آسیبهای ناخوشایند شنید. علاوه بر این، LGD می تواند باعث افزایش قدرت، عروق و کاهش چربی در هنگام بزرگ شدن شود، و در طول "recomposation" (recomp) کمک می کند.


برای حجم زیاد

دوز پیشنهاد شده 10-10 میلی گرم در روز به مدت 8 هفته است. رژیم غذایی غنی از پروتئین نیز لازم است و همچنین مصرف بیش از حد کالری اگر قصد دارید تا 10 پوند یا بیشتر بخورید.


برای برش

استفاده از LGD-4033 با SARMS بسته سه گانه (GW-501516، S-4 و LGD-4033) برای ایجاد آن بیشتر موثر است زیرا شما قصد اضافه کردن اندازه بیشتری را در هنگام برش چربی می دهید. دوز پیشنهاد شده 3-5 میلی گرم در روز به مدت 8 هفته است.


برای کمپین

LGD-4033 بهترین استفاده برای recompile است. بسیاری از کاربران گفته اند که افزایش توده بدن و کاهش چربی بدن را افزایش داده اند. استفاده از آن با دیگر SARMS مانند GW-501516 یا Cardarine شما یک ترکیب قوی تر و بهتر را به شما می دهد. دوز پیشنهاد شده 8 تا 8 میلی گرم در روز است.


اثر LGD-4033:

· اثرات مشابه با آنابولیک با اندازه و قدرت

· اثرات جانبی حداقل

· عالی برای recompiling

· خواص درمانی

· جلوگیری از عادت کردن عضلات

· به خوبی کار می کند به عنوان یک تنهایی یا انباشته شده با دیگر SARMS

· نتایج عالی در هر جنبه برای انواع مختلف اهداف

· نیم عمر 24-36 ساعت


Hot Tags: lgd-4033 لیگاندرول، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، عمده فروشی، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید