اندرین S4

اندرین S4

آزمون: 99.5٪
درجه: درجه پزشکی
حداقل مقدار سفارش: 1 گرم
شرایط پرداخت: T / T، Bitcoin، Western Union، MoneyGram
سازنده: Zhuhaishi Shuangbojie شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.

جزئیات محصول

شرح

اندارین (GTx-007، S-4) یک مدولاتور گیرنده آندروژنی انتخابی (SARM) است که توسط GTX، Inc برای درمان شرایطی مانند عضلانی، پوکی استخوان و هیپرتروفی خوش خیم پروستات توسعه داده شده است، با استفاده از بیکولاتمید آنتاگونیست غیر استروئیدی، ترکیب سرب

اندارین یک آگونیست جزئی برای خوراکی برای گیرنده های آندروژنی است. در اثرات آنابولیک و آندروژنی نسبت به دیگر SARM ها، اثرات آنابولیک و آندروژنی کمتری دارد. در مدل حیوانی هیپرتروفی خوش خیم پروستات، انداردین کاهش وزن پروستات را با اثر فیناستراید مشابه با فیناستراید کاهش داد، اما بدون تولید هر گونه کاهش توده عضلانی و یا عوارض جانبی ضد آندروژنی. [3] این نشان می دهد که توانایی رقابت پذیری دی هیدروتستوسترون را به اهداف گیرنده آن در غده پروستات را مسدود می کند، اما اثرات جانبی آگونیست آن در گیرنده های آندروژن از عوارض جانبی مرتبط با داروهای ضد آندروژنیک که به طور سنتی برای درمان BPH استفاده می شود جلوگیری می کند.


لکه


اثرات

اثر اندارین

اندارین (S4) را می توان در هنگام انبساط، برش، ترکیب بندی قدرت، و یا فقط برای سلامت عمومی استفاده کرد. اگر شما در روز 50 مگا به صورت انفرادی استفاده می کنید، هنگامی که به قدرت، وزن بدون چربی و سوزاندن چربی می رسد، افزایش در ورزشگاه کم است.


آندورین دوزاژ

دوز توصیه شده آندارین برای مردان 50 میلی گرم (میلی گرم) در روز برای 8- 12 هفته است. با این حال، زنان باید نصف دوز مصرف کنند. نیمه عمر S4 تنها 4 ساعت است، به طوری که کاربران باید دوز روزانه خود را به دوز AM و PM تقسیم کنند. در واقع، اگر S4 را در معده خالی یا با غذا مصرف کنید، مهم نیست. همچنین، از آنجا که آنداریون محرک نیست، مصرف آن در هنگام خواب به خواب تاثیر نمی گذارد.

COA

مورد آزمون

مشخصات تجزیه و تحلیل

نتیجه

شرح

پودر کریستالی

بستگی دارد

محدوده ذوب

129 ° C ~ 132 ° C

130.8 ° C-131 ° C

از دست دادن خشک شدن

≤0.5٪

0.20٪

چرخش ویژه

-58 ° ~ -62 ° (C = 1، در CH3OH)

-61.05 °

خاکستر سولفات شده

≤0.1٪

0.08٪

فلزات سنگین

≤10ppm

بستگی دارد

کلرید

≤0.02٪

بستگی دارد

سولفاتها

≤0.02٪

بستگی دارد

فلورا

14.7٪ ~ 17.9٪

15.2٪

حلال باقی مانده

متانول ≤0.2٪
ایزوپروپانول ≤0.2٪
اتیل استات 0،2٪
کلروفرم ≤0.2٪

0.0٪
0.0٪
0.0٪
0.0٪

مواد مربوط
(HPLC)

تنها ناخالصی ≤0.2٪
مجموع ناخالصی ها ≤0.5٪

0.05٪
0.08٪

امتحان

≥99.5٪

99.9٪

نتیجه

مطابق با مرجع


کاربرد

اندارین SARM با اثرات بسیار آندروژنی است که حدود 33٪ از قدرت تستوسترون در هنگام اتصال به AR است. اندارین همچنین میزان توده عضلانی تولید شده توسط حساسیت کردن AR به تستوسترون طبیعی فرد را افزایش می دهد تا اثر قویتری را تحت تاثیر قرار دهد.


اندارین تا به حال SARM همه کاره ترین تا کنون ایجاد شده است. نه تنها این اولین SARM است که برای یک مطالعه تحقیقاتی مرحله 2 تایید شده است، بلکه تا کنون تحلیل و بررسی SARM بوده است. پس از کشف پتانسیل آنابولیک، هدف اصلی آنداریین با هدف ایجاد یک درمان جایگزین برای از بین بردن عضلات مربوط به سن، پوکی استخوان و علائم مشابه هیپوگنادیسم یا بیماری کلیوی در مرحله پایانی است.


علاوه بر حفظ توده لاغر بدن، آندارین همچنین می تواند به بهبود آن کمک کند. از یک مطالعه مرحله 1، آندارین شواهدی از افزایش 3.3 پوند در کمتر از 90 روز را بدون افزایش تمرین یا تغییر در رژیم غذایی روزانه ارائه کرده است. یک عارضه ناخواسته (یا اگر سودمند باشد) کاهش چربی بدن است. کاهش چربی بدن وابسته به ژنتیک فرد است، اما قطعا اثرات قوی بر توانایی بدن برای اکسیداسیون بافت چربی دارد. انارین نه تنها یک رابطه ی عالی داشت (توانایی در اتصال به گیرنده های آندروژن)، در عین حال اثرات آنابولیک بیشتری نسبت به برخی استروئید های سنتی دارد.


علاوه بر مزایای ساخت عضلات آن، آندارین آسیب کبدی را ایجاد نخواهد کرد، می تواند از سندرم متابولیک (سینه های بزرگ در مردان) جلوگیری کند و می تواند به بهبود سلامت کلی شما کمک کند.Hot Tags: andarine s4، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، فله، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید