AICAR Acadesine Sarms Powder CAS: 2627-69-2

AICAR Acadesine Sarms Powder CAS: 2627-69-2

نام تجاری: AICAR
مشخصات: 10mg / قرص، 100pcs در هر بطری
توانایی تامین: 300 کیت / ماه
خلوص: 99٪ دقیقه

جزئیات محصول

شرح:

AICAR (Acadesine) یک پپتید است که نام فنی آن ریبونوکلئوتید 5-Aminoimidazole-4-carboxamide است. همچنین می تواند به عنوان AICA ribonucleotide، ZMP یا Acadesine شناخته شود. این یک واسطه است که در تولید مونوفسفات inosine موجود است. این عمدتا به عنوان یک آگونیست پروتئین پروتئین فعال فعال AMP عمل می کند، به این معنی است که توانایی ارتقاء کارکرد مواد مغذی برای تولید انرژی را دارد. این یک توده مولکولی 338.211 است و یک فرمول مولکولی از C9H15N4O8P دارد.


AICAR (Acadesine) یک آنالوگ آدنوزین است که به طور انتخابی فعال پروتئین کیناز فعال AMP (AMPK) می شود. AMPK تنظیم متابولیسم چربی و گلوکز را برای حفظ هومیوستاز انرژی سلولی (هاردی و کارلینگ) تنظیم می کند.

AICAR (Acadesine) می تواند دست در تقویت این فرآیندهای بازی کند، زیرا حاوی توانایی نفوذ به سلول های قلب و تولید آنزیم های وابسته به تنظیم مصرف گلوکز و خروج انرژی است. با استفاده از این آنزیم های تنظیم شده، سلول های آسیب دیده به نوبه خود باعث افزایش میزان گلوکز می شود که می تواند دریافت شود و همچنین می تواند میزان تبدیل انرژی آن را افزایش دهد. علاوه بر این، حضور پپتید برای کمک به کاهش مرگ سلولی برنامه ریزی شده، فرایندی است که به عنوان آپوپتوز شناخته شده است.


برنامه های کاربردی:

AICAR یک پپتید است که در تولید نسل مونوفسفات inosine و به طور مستقیم با تنظیمات متابولیکی مرتبط است. مهم ترین مکانیسم شناخته شده AICAR آن است که توانایی آنزیم ها را در سطوح داخل سلولی و خارج سلولی متوقف کند، که به نوبه خود باعث تحریک شتاب دهنده جذب گلوکز و افزایش پروتئین کیناز در بافت ماهیچه اسکلتی می شود. این دو توابع برای تبدیل انرژی بیشتر اجازه می دهد که سوختگی چربی را حفظ کند و همچنین خروجی را در فعالیت حفظ کند. این چیزی است که دانشمندان و ورزشکاران / بدنسازان علاقه مند هستند.


استفاده:

AICAR (Acadesine) یک فعال کننده پروتئین کیناز پروتئین فعال است که برای درمان لوسمی لنفوبلاستی حاد استفاده می شود و ممکن است در درمان بیماری های دیگر مانند دیابت نیز کاربرد داشته باشد.


AICAR (Acadesine) یک عامل تنظیم کننده آدنوزین است که توسط PeriCor Therapeutics توسعه داده شده و در سال 2007 برای Schering-Plough مجوز گرفته شده است. این دارو یک عامل بالقوه در کلاس اول برای پیشگیری از آسیب مجدد مجدد در جراحی CABG است.


COA:


مورد


مشخصات


نتیجه


ظاهرپودر سفید


مطابقت دارد


ماده مرتبط (HPLC)


مجموع ناخالصی ≤0.5٪
حداکثر ناخالصی 1/0٪


0.2٪
0.06٪


بوی


مشخصه


مطابقت دارد


امتحان


99٪


99.8٪


تجزیه و تحلیل غربال


100٪ عبور 80 مش


مطابقت دارد


از دست دادن در خشک کردن
پس مانده های احتراق


≤1.0٪
≤1.0٪


0.12٪
0.09٪


فلز سنگین


<>


مطابقت دارد


مانند


<>


0.05ppm


Pb


<>


0.05ppm


سی دی


<>


0.05ppm


حلال های باقی مانده


<>


مطابقت دارد


آفت کش های باقی مانده


منفی


مطابقت دارد


میکروبیولوژی
تعداد کل صفحات


<1000cfu>


مطابقت دارد


مخمر و قالب


<100cfu>


مطابقت دارد


E.Coli


منفی


مطابقت دارد


سالمونلا


منفی


مطابقت دارد


تابع:

(1) در زمینه داروسازی کاربرد دارد، AICAR به صورت بالینی برای درمان و محافظت در برابر آسیب های ایسکمیک قلبی استفاده می شود.
(2) در زمینه بهداشت و درمان کاربرد دارد، در محصولات بهداشتی برای تغذیه مغز، محافظت از کبد و بهبود کیفیت خواب استفاده می شود.
(3) کاربردی در کولتیکس، از آن برای ترویج متابولیسم پوست استفاده می شود و پوست را ملایم و محکم تر می کند
4) با افزایش ترکیبات فیزیکی عضلات، با افزایش فعالیت متابولیک بافتها، درمان بالقوه برای دیابت را افزایش می دهد


اثرات:

1) محافظت در مقابل عوارض ايسکميک

2) از دست دادن چربی

3) پروتئین کیناز فعال AMP

AICAR / Acadesine قادر به وارد کردن مخازن نوکلئیدی می باشد و قادر به افزایش میزان آدنوزین در طول دوره های تخریب ATP می باشد. عوامل تنظیم کننده آدنوزین برای پتانسیل درمانی در ایسکمی میوکارد شناخته شده اند. محافظ قلب. فعاليت بيولوژيک فعال کننده سلولي، آلوستریک پروتئين کيناز فعال شده با AMP. تکثیر، تمایز و کانی سازی سلول های MC3T3-EI استئوبلاستیک، و کاهش بیان سیتوکین های ضد التهابی و منشاء ناشی از روان گردان در آستروسیت ها را کاهش می دهد.


مصرف:

شرکت کنندگان و متخصصان AICAR توصیه می کنند: 75mg / day، تقسیم تزریق در طول روز

کاربران جدید AICAR recommand: 25mg / day

کاربران AICAR پیشرفته recommand: 50mg / day


مزیت ما:

1. تحویل سریع: ما می توانیم محصول را ظرف 24 ساعت پس از دریافت پرداخت خود تحویل دهیم.

2. کیفیت می تواند وعده داده شود. فروش داغ به سراسر جهان.

3. شرایط پرداخت: T / T انتقال بانکی، Western Union، MoneyGram؛ Bitcoin

4. دستورالعمل کوچک قابل قبول است. منظور از استروئید فقط 10 گرم، 50 میلی لیتر استروئید مایع، پپتید فقط 1 کیلو (10 عدد) است.

5. ردیابی سفارش خود را در هر زمان. در هر زمان، وضعیت جدیدتر سفارش خود را اعلام کنید.

6. تجربه غنی در تمیز کردن آداب و رسوم، ارسال تصاویر محصول و خدمات پس از فروش.

Hot Tags: کوکاک acadesine سرم powder cas: 2627-69-2، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، بسته بندی، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید