پودر اورلستات برای کاهش چربی CAS 96829-58-2

آزمون: 99.2٪
استاندارد: USP 32
حداقل مقدار سفارش: 10 گرم
بسته بندی: کیسه فویل و بسته بندی بی نظیر
سازنده: Zhuhaishi Shuangbojie شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.

جزئیات محصول

شرح:

اورلستات (تتراهیدرولیپستاتین) یک داروی طراحی شده برای درمان چاقی است. عملکرد اصلی آن جلوگیری از جذب چربی ها از رژیم غذایی انسان به وسیله مهار کننده لیپاز است، بنابراین مصرف کالری کاهش می یابد. این برای استفاده در ارتباط با یک رژیم غذایی کم کالری تحت نظارت ارائه دهنده خدمات بهداشتی در نظر گرفته شده است.


گواهی تجزیه و تحلیل

موارد

استاندارد

نتایج

شرح

سفید به نوع پودر سفید

نوع پودر سفید

نقطه ذوب

193.0-200

196.0-198.9

اب

5-6.5٪

0.056

انحلال پذیری

محلول در متانول

مطابقت دارد

PH

4.0-6.0

5

فلزات سنگین

<>

مطابقت دارد

امتحان

> 96٪

0.992

پس مانده های احتراق

<>

0.0003

ناخالصی تک

<>

0.0019

نتیجه

تا استاندارد USP 32.

Orlistat Powder For Fat Loss CAS 96829-58-2

اثرات

اثربخشی اورلستات در ترویج کاهش وزن قطعی است، هرچند اندک است. داده های جمع آوری شده از آزمایشات بالینی نشان می دهد افرادی که اورلستات را علاوه بر تغییرات شیوه زندگی مانند رژیم غذایی و ورزش نیز مصرف می کنند، حدود 2-3 کیلوگرم (4-6.6 کیلوگرم) بیشتر از افرادی که در طول یک سال مصرف نمی کنند، از دست می دهند.

Orlistat همچنین به اندازه کافی فشار خون را کاهش می دهد و به نظر می رسد که از شروع دیابت نوع 2 جلوگیری می کند، به علت کاهش وزن خود و یا سایر اثرات. در یک کارآزمایی بالینی تصادفی شده، ارلیستات میزان بروز دیابت را در افراد چاق تقریبا 40 درصد کاهش داد.

اورلستات به طور گسترده ای برای درمان چاقی به عنوان استروئید های کاهش وزن مورد استفاده قرار می گیرد. فعالیت های بیولوژیک پانکراس Hypolipemic، مهار کننده معده و کربوکسیل لیپاز. در صورت عدم وجود فعالیت در فسفولیپاز A 2، استراز کبدی، تریپسین و کیموتریپسین. غلظت تریستئازای اسید سینتاسید چربی را مهار می کند، که منجر به توقف چرخه سلولی در محدوده G 1 / S در آزمایشگاهی می شود. از جذب حدود یک سوم چربی از مواد غذایی جلوگیری می کند و فعالیت های ضد چاقی، ضد انعقاد و ضد هپروکلسترولمی را در in vivo نشان می دهد.


مصرف

1) عادی بزرگسالان برای چاقی

120 میلی گرم خوراکی سه بار در روز با هر وعده غذایی حاوی چربی. دوز ممکن است در طول غذا یا ظرف یک ساعت پس از غذا مصرف شود. مصرف روزانه چربی، کربوهیدرات و پروتئین باید بیش از سه وعده غذایی توزیع شود. این به این معنی است که شما معمولا یک کپسول را در صبحانه، یک ناهار و دیگری در شام می گیرید. برای به دست آوردن سود مطلوب، جلوگیری از مصرف مواد غذایی حاوی چربی بین وعده های غذایی، مانند بیسکویت، شکلات و تنقلات تلخ.

2) مصرف روزانه کودکان برای چاقی

12 سال یا بیشتر: 120 میلی گرم خوراکی سه بار در روز با هر وعده غذایی حاوی چربی.

دوز ممکن است در طول غذا یا ظرف یک ساعت پس از غذا مصرف شود.


اطلاعات سفارش:

1. شرایط پرداخت: T / T، Bitcoin، Western Union، Money Gram

2. زمان تحویل: ظرف 12 ساعت پس از پرداخت

3. توانایی عرضه: مقدار زیادی جدید موجود در انبار

4. بسته بندی: بسته بندی ویژه بسته بندی شده یا به عنوان تقاضای شما

5. تحویل: EMS، DHL، FedEx، TNT یا اکسپرس.


Hot Tags: پودر اورلیستات برای کاهش چربی قهوه 96829-58-2، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، عمده فروشی، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید