HGH 10IU هورمون رشد انسانی ضد پیری

HGH 10IU هورمون رشد انسانی ضد پیری

توضیحات HGH 10IU: 1. HGH حاوی نسخه مصنوعی هورمون رشد انسانی - سوماتروپین (توالی آمینو اسید 191 GH) است که با HGH درون زا یکسان است. 2. HGH یکی از قوی ترین هورمون های رشد انسانی نوترکیب موجود در بازار امروز است. این یک توالی آمینو اسید 191 مناسب سوماتروپین است ...

جزئیات محصول

شرح HGH 10IU:
1. HGH شامل نسخه مصنوعی هورمون رشد انسانی - سوماتروپین (توالی اسید آمینه 191 GH) است که با HGH درون زا یکسان است.
2. HGH یکی از قوی ترین هورمون های رشد انسانی نوترکیب موجود در بازار امروز است. این یک توالی آمینو اسیدی 191 مناسب سوماتروپین است (طبیعی برای بدن انسان).
3. ترشح GH کبد را به تولید IGF-1 تحریک می کند و باعث رشد عضلات ، کاهش چربی و کاهش وزن می شود. JINTROPIN متابولیسم را بهبود می بخشد که در واقع ذخیره چربی بدن را کاهش می دهد ، سطح انرژی را افزایش می دهد ، توده عضلانی ، نشاط و سلامتی را بهبود می بخشد.


COA:

موارداستانداردنتایج آزمون
شرحمحلول بی رنگ ، شفاف و شفافمطابق
شناسایی

تحرکمطابق با استانداردمطابق با استاندارد
پروتئین های مرتبطمطابق با استانداردمطابق با استاندارد
نقشه برداری از پپتیدمطابق با استانداردمطابق با استاندارد
تست

PH6.5-8.06.9
پروتئین های مرتبطبیش از 8.0٪1.36%
پروتئین با وزن مولکولی بالابیش از 3.0٪0.7%
خلوص SDS-PAGEاسکن کمتر از 95.099.8%
اندوتوکسین های باکتریایی:بیشتر از 5EU / میلی گرم نیستGG lt ؛ 3.8EU / میلی گرم
باقیمانده DNA E.coliبیشتر از 10ng / میلی گرم نیستGG lt ؛ 10ng / mg
پروتئین های مشتق شده از سلول میزبانبیشتر از 15ng / mg نیست9ng / میلی گرم
سنجش————17.72mg / ml
نتیجه

با فارماکوپه مردم&# 39؛ جمهوری انجام شود

مشخصات چین (جلد 2005)ملاحظات

خلوص RP-HPLC> ؛ 93

محتوای مونومر: SDS-PAGE>؛ 99٪، HPLC>؛ 98٪

سنجش آمینو آمید: 191 AAاثرات Jintropin HGH:
HGH برای بسته بندی عضلات استفاده می شود ، همچنین توسط مردان و زنانی که می خواهند جوان تر به نظر برسند و احساس جوانی می کنند ، استفاده می شود زیرا به بازسازی بافت بدن کمک می کند ، زمان بهبودی و بهبودی را تسریع می کند و مایع سلول را دوباره پر می کند تا چین و چروک ها را صاف کند.

با افزایش سن ، سطح HGH که بدن او تولید می کند کاهش می یابد. HGH یک ماده طبیعی است که توسط غدد هیپوفیز در بدن انسان دفع می شود. Jintropin HGH برای بالا بردن سطح HGH&# 39 فرد به سطح جوانی مانند کمک می کند ، بنابراین در کاهش وزن کمک می کند ، همچنین با افزایش مقدار IGF-1 که کبد یک فرد&# 39 ترشح می کند ، کار می کند . به طور معمول ، پس از خوردن ، پانکراس شما مقدار انسولین لازم برای تبدیل کربوهیدرات ها به گلوکز را آزاد می کند.

HGH برای تقویت جسمی استفاده می شود ، سطح انرژی و متابولیسم بدن شما را بالا می برد و باعث می شود هم فعالیت بیشتری داشته باشید و هم چربی بسوزانید ، تنها وزنی که هنگام مصرف HGH خواهید گرفت وزن از عضله لاغر است. برخلاف استروئیدها ، افزایش وزن ناشی از HGH کند است ، نتایج طبیعی افزایش وزن هر دو تا سه هفته یک تا دو پوند عضله لاغر است.


سالات متداول

1. چه خدماتی را ارائه می دهید؟

ما می توانیم پودر هورمون استروئید خام ، روغن های استروئید تمام شده ، hgh ، hcg ، قرص های استروئیدی و غیره ارائه دهیم. ما همچنین می توانیم به فرمولاسیون ، مخلوط و بسته بندی سفارشی کمک کنیم. ما منبع کامل شما برای امروز و فردا قوی ترین و محبوب ترین مواد طبیعی&# 39 هستیم. با تجربه بیش از 500 محصول فرمول ، اگر می توانید یک محصول کاربردی را تصور کنید ، ما می توانیم آن را عملی کنیم.


2. چگونه می توانم سفارش بدهم؟

نگران نباشید ، از طریق تلفن یا ایمیل با ما تماس بگیرید. ما شما را با یکی از مدیران خود متصل خواهیم کرد که خوشحال می شود در سفارش شما به شما کمک کند.


3. چه زمانی سفارش من ارسال می شود؟

محصولات موجود در انبار معمولاً ظرف 48 ساعت از زمان دریافت و پردازش سفارش شما ارسال می شوند. اگر کالایی موجود نیست ، زمان چرخش متفاوت است اما بسته به در دسترس بودن تقریباً 1-3 هفته است.

Hot Tags: hgh 10iu ضد پیری هورمون رشد انسانی ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید