کیت HCG 2000IU GH

کیت HCG 2000IU GH

گنادوتروپین جفتی انسانی HCG هورمونی برای تشخیص مادر بارداری است که توسط سلولهای تروفوبلاست که جنین در حال رشد را احاطه کرده اند تولید می شود (در ابتدا syncitiotrophoblast) ، که پس از کاشت در نهایت جفت تشکیل می شود.

جزئیات محصول

HCG چیست؟
گنادوتروپین جفتی انسانی (HCG) هورمونی است که از رشد طبیعی تخمک در تخمدان&# 39 زن پشتیبانی می کند و باعث ترشح تخمک در حین تخمک گذاری می شود. HCG برای ایجاد تخمک گذاری و درمان ناباروری در زنان و افزایش تعداد اسپرم در مردان استفاده می شود.


عوارض جانبی شایع HCG
سردرد تحریک پذیری بی قراری خستگی افسردگی ورم در پا ، مچ پا ، پایین آوردن پاها یا دستها ظاهر سینه های ماده در مردان درد در ناحیه تزریق


برنامه HCG
1) HCG برای ایجاد تخمک گذاری و درمان ناباروری در زنان و افزایش تعداد اسپرم در مردان استفاده می شود. HCG همچنین در پسران جوان هنگامی که بیضه آنها به طور عادی در بیضه بیفتد استفاده می شود. این می تواند ناشی از اختلال غده هیپوفیز باشد.

2) HCG همچنین می تواند برای اهداف دیگری که ذکر نشده است نیز استفاده شود.


لیست GH

نام محصولمحتوا / ویال
HCG2000iu
5000iu
HMG75iu
EPO3000iu
HGH10iu-3.7mg
8iu-2.8mg
6iu-2.1 میلی گرم
12iu-4.2mg
16iu-5.5 میلی گرم
24iu-8.5 میلی گرم


HCG 2000IU


چگونه HCG ذخیره کنیم؟

HCG مخلوط نشده را در دمای اتاق و دور از نور ، رطوبت و گرما نگهداری کنید. پس از مخلوط کردن HCG ، باید آن را در یخچال نگه دارید تا زمانی که برای تزریق آماده شوید. در طی 30 روز پس از مخلوط کردن ، هر داروی مخلوطی را که استفاده نکرده اید ، دور بریزید.

Hot Tags: hcg 2000iu kit gh ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، عمده ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like