آنادرول برای چه خوب است

- Aug 17, 2020-

آنادرول به عنوان استروئید آنابولیک برای بدنسازی شناخته شده است. پزشکی زمینه شده است بسیار موفق با استفاده از آنادرول برای بیماران مبتلا به اچ آی وی و حفظ توده بدن بدون چربی خود را. همچنین برای درمان استفاده شده است از کم خونی.


What is Anadrol good for


مزایای رقابتی ما

1

ما سهام بنابراین ما می توانیم به سرعت تحویل در همان روز که دریافت پرداخت.

2

بهترین قیمت، خدمات درجه یک، نرخ تحویل موفق بالا. تخفیف داده می شود زمانی که شما یک سفارش بزرگ است.

3

با کیفیت بالا guarenteed، هنگامی که هر گونه مشکل یافت می شود، بسته خواهد بود برای شما reshipped

4

حمل و نقل توسط اکسپرس (FedEx ، یو پی اس ، DHL ، EMS TNT HKEMS) ، توسط هوا. حرفه ای ترین فوروارد برای شما دوباره آماده خواهد شد.

5

گرم خدمات پس فروش برای شما 24/7 . هرکدوم از سوالات حل ميشه برای اولین بار در اسرع وقت . چسبی به اصل محکومیت مشتری اول . ما بهترين و بيشتر از همه رو فراهم ميکنيم خدمات صادقانه که ممکن است که ما می توانیم.


محصولاتی که تولید و فروش می کنیم

1) پودر استروئید خام

2) روغن استروئید به پایان رسید (روغن استروئید تک، مخلوط روغن استروئید)

3) قرص استروئید

4) HGH, HCG ect


سوالات متداول

چگونه سفارشات را شروع کنیم یا پرداخت کنیم؟

شما می تواند سفارش خرید خود را ارسال (اگر شرکت شما است) ، و یا فقط ارسال تایید ساده از طریق ایمیل و یا توسط مدیر تجارت ، و ما ارسال خواهد شد شما فاکتور Proforma با جزئیات بانک ما برای تایید خود را، سپس شما می توانید پرداخت بر این اساس.

چگونه برای تایید کیفیت محصول قبل از قرار دادن سفارشات؟

شما می توانید نمونه رایگان برای برخی از محصولات دریافت کنید، شما فقط نیاز به پرداخت هزینه حمل و نقل و یا ترتیب پیک به ما و گرفتن نمونه. می توانی مشخصات محصول و درخواست های خود را برای ما ارسال کنید، ما تولید خواهیم کرد محصولات با توجه به درخواست شما.

موکيت چيه؟

رستوران محصول با ارزش بالا ، MOQ ما شروع می شود از 1g و به طور کلی شروع می شود از 10gs. برای دیگر محصول قیمت پایین، MOQ ما از 100G شروع می شود و 1kg.

چگونه با ما تماس بگيريم؟

می تواند محصولات مورد علاقه خود را انتخاب کنید و ارسال پرس و جو به ما. شما می توانید تلفن ما را به طور مستقیم شماره گیری، شما پاسخ ما را دریافت کنید.