محبوب تستوسترون برندهای Enanthate

- Mar 16, 2021-

پر استفاده ترین و شناخته شده ترین مارک های دارویی تستوسترون Enanthate آلفا فارما، فارمای اژدها، مگنوم داروسازی، داروسازی BM و Maxtreme. تا حالا اسمشون رو نشنيدي؟ در اینجا کمی نگاه اجمالی به هر یک از این مارک ها و تجربه ما با محصولات خود را:

آلفا فارما : آلفا فارما یکی از شرکت های داروسازی شناخته شده است که تولید دارو برای مختلف شرایط بهداشتی مختلف. یکی از آنها جایگزین هورمون محصولات درمانی. با توجه به این شرکت یکی از پیشرو تولید برای این محصولات پزشکی، کیفیت تحمل می شود در بالاترین استاندارد. این شرکت ها باید با ایمنی نگه دارید استانداردها و چک های منظم است که اطمینان از اعتبار خود و همچنین ایمنی برای بیمار. اگر چه آلفا فارما ارائه این محصول در یا آمپر یا ویال. ما خریداری برخی از "Testobolin" در ویال 10ml در 250mg در هر 1ml در غلظت. پس از آزمایش این محصول، نتایج برجسته آمد نقطه بازگشت برای نقطه. بودن چنین کیفیت خوبی و ضربه 250mg از ماده فعال در هر 1ml، بدون نقص در همه، باعث می شود آلفا فارما تست Enanthate قطعا یکی برای رفتن. اگرچه قیمت آن می تواند کمی بالاتر از برندهای دیگر باشد. شما خواهد شد پشیمان نیست خرید تستوسترون آلفا فارما با کیفیت بالا Enanthate.

اژدها فارما : فارما اژدها ، اگر چه این شرکت نه در بالا پیشرو که آن را به داروها برای مختلف می آید شرایط مختلف ، این شرکت عمدتا بر روی داروسازی تمرکز محصولات برای صنعت تناسب اندام و بدنسازی. ما خريديم Enanthat 250, است که تستوسترون در 250mg در هر 1ml. این در یک رسید ويال 10 متري . اگر چه بسیاری از مردم به نفع آمپول 1ml با توجه به این بودن در داخل بیمارستان ها و دیگر صنایع پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. پس از آزمایش این ماده، ما تایید کرد که این محصول به درستی انجام شده است و هیچ ماده خارجی دیگری را در خود نداشت. اگر چه این محصول تنها می آید در ویال 10ml و هنوز هم در نظر گرفته می شود در رسانه به بالا طرف وقتی که آن را به قیمت می آید. فارمای اژدها قطعا این کار را نکرد نااميد کردن . همچنین آنها ارائه 400mg در هر میلی لیتر نسخه که قطعا درخواست تجدید نظر به کسانی که به دنبال بسته پانچ در چرخه خود را!

Maxtreme: ماکسترمه فارما برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ به عنوان یک به شدت به دنبال پس از تاسیس شد شرکت داروسازی ارائه محصولات با کیفیت بالا، درجه پزشکی. جدید بودن به بازار و دونده آینده در برابر نام های بزرگ در داخل صنعت داروسازی. قیمت های ماکسترم بیش از معقول. آنها ارائه بسیاری از محصولات خود را در هر دو آمپر و یا ویال. ما یک ویال 10 میلی لیتری و یک جعبه 10 آمپول خریدیم. هر دو نسخه شامل 250mg در هر 1ml و پس از آزمایش، نتایج برجسته بود برای قیمت. ماده فعال کاملا دي مصرف شده بود و وجود داشت هیچ نشانه ای از هر گونه مواد خارجی در هر دو آمپر و ویال. تنها تفاوت بین این ها و نسخه های گران تر نفت است پایه ای که ماده فعال در معلق است، که در این مورد بود واقعا با کیفیت خوب است. برای قیمت، انتخاب آمپول یا ویال و کیفیت ماده، Maxtreme قطعا همراه با جلو دوندگان هنگامی که آن را به آزمون واقعی Enanthate در قیمت های مقرون به صرفه می آید!

Bm داروسازی: داروسازی BM یک داروسازی آینده است شرکت مستقر در هند. داشتن در اطراف برای چند سال و به دست آوردن نام خوب در صنعت بهداشت و درمان برای توزیع آن از مختلف انواع مختلف داروها. معلوم شده که يکي از اونا درمان های دارویی اصلی برای درمان جایگزینی هورمون است. با توجه به این آنها ارائه چند نوع مختلف از محصولات تستوسترون همراه با Primobolan است که در داخل زمینه پزشکی نیز استفاده می شود. اونا اينکارو نميکنن تولید استروئیدهای آرایشی و بهداشتی مانند Winstrol یا Trenbolone، به عنوان آنها هستند صرفا برای کمک به صنعت پزشکی. این بلافاصله آنها را به یک بالا تبدیل می کند دونده ، بودن که آنها عمدتا تامین صنایع پزشکی ، به این معنی است که محصولات خود را با کیفیت پزشکی واقعی هستند. ما بهشون يه امتحاني داديم و خریداری برخی از Testoviron-250. این محصول ارزان تر از بسیاری دیگر بود مارک ها و نتایج باور نکردنی بود. بازگشت با نتایج آزمون که هر جعبه ای را تیک می زند، کاملا ً دس می شود، هیچ نقصی ندارد و معلق در یک ماده خوب مبتنی بر نفت. این شرکت داروسازی محصولات قطعا توصیه می شود اگر شما به دنبال تستوسترون Enanthate.


ما فروش با کیفیت بالا تستوسترون Enanthate پودر خام

Testosterone Enanthate raw powder