خرید پودر Anavar

- Dec 15, 2020-

Anavar یک استروئید منحصر به فرد است که به صورت خوراکی مصرف می شود. شما می توانید Anavar بخرید زیرا یک "استروئید دوستانه" است و دارای عوارض جانبی خفیف است.

این یکی از محبوب ترین استروئیدهای آندروژنی آنابولیک در همه زمان ها است و Oxandrolone نامیده می شود. شما احتمالاً آن را با محبوب ترین نام تجاری آن "Anavar" می شناسید. سالها و سالها این استروئید تقاضای زیادی داشته است و در حالی که در میان هر دو جنس محبوبیت دارد ، زنان بیشتری Anavar را نسبت به دیگران خریداری می کنند. اشتباه نکنید ، هورمون اکساندرولون می تواند برای یک مرد نیز سودمند باشد ، به راحتی در زنان تحمل می شود و یکی از معدود استروئیدها است که جایگاه ویژه ای در دنیای مکمل های زنانه دارد.

برای اهداف برش ، این بهترین زمان برای خرید Anavar برای تقریباً هر ورزشکاری خواهد بود زیرا طبیعت هورمون ها برای این منظور بسیار مناسب است. در حقیقت ، اکثر مردان این هورمون را برای نیازهای حجیم تقریباً بی فایده می دانند. با این حال ، بسیاری از زنان به دلیل حساسیت بیشتری نسبت به هورمون ، می توانند با استفاده از آن ، بافت لاغر مناسبی پیدا کنند. حتی در این صورت ، حتی برای خانم ها نیز موثرترین دوره استفاده از برش یا رژیم غذایی است ، اما برای هر هدف و هر جنسی که باشید ، قبل از خرید Anavar موارد مهمی وجود دارد که باید بدانید.


خرید پودر Anavar

Buy Anavar Powder


محصولاتی که تولید و فروش می کنیم

1) پودرهای استروئید خام

2) روغنهای استروئید تمام شده (روغن استروئید منفرد ، روغنهای استروئید مخلوط)

3) قرص استروئید

4) HGH ، HCG و غیره

یادداشت های خرید

1) حداقل مقدار سفارش: 50 گرم یا 10 بطری

2) بسته بندی: بسته های محتاطانه یا به عنوان درخواست شما

3) بندر: هونگ کونگ ، شانگهای ، شنژن

4) روش پرداخت: BTC ، WU ، MG ، T / T

5) زمان پیشرو: ظرف 3 روز کاری پس از پرداخت

6) زمان تحویل: آمپ&ایمن ؛ به موقع ، حدود 3 ~ 7 روز کاری پس از حمل.

7) در صورت ضبط محصولات ، مجدداً خط مشی مجدد را ارسال کنید.