آنادرول (اکسی متولون) برای رشد عضلات

- Aug 19, 2020-

آنادرول یا اکسی متولون یک استروئید خوراکی است که در ابتدا برای درمان کم خونی و بیماریهای هدر رفت ماهیچه مورد استفاده قرار می گیرد. این دارو توسط Syntex Pharmas در دهه 60 ایجاد شد. از آن زمان در میان بدنسازان بسیار محبوب شد و امروزه نیز مورد استفاده قرار می گیرد. آنادرول مشابه تستوسترون است ، بنابراین ویژگی های مشابه آن را نشان می دهد- اثرات آنابولیکی و آندروژنی متوسط.

همانطور که می دانید ، بیشتر استروئیدهای آنابولیک می توانند برای مقاصد مختلف استفاده شوند. آندرول نیز یک استثنا نیست. با این حال ، در درجه اول آن برای افزایش توده عضلانی و قدرت مفید است. گذشته از این ، می توان از آن برای برش نیز استفاده کرد ، اما این روش دوم استفاده از آن است.

آنادرول که مشتق تستوسترون است ، به همین روش کار می کند. این باعث افزایش اشتها در شما می شود که بیشتر از هر مکمل دیگری می توانید بخورید. در نتیجه ، سنتز پروتئین را نیز افزایش دهید و منجر به رشد ماهیچه ها شود. در کنار این ، شمارش خون قرمز افزایش می یابد ، بدین ترتیب قدرت بدن شما بهبود می یابد و شما را قوی تر می کند. به همین دلیل است که Anadrol برای افزایش قدرت بدن نیز بسیار مؤثر است. Anadrol تا 16 ساعت یک عمر فعال کوتاه دارد. این بیماری پس از دو ماه استفاده از آن در استروئیدها قابل تشخیص است.

Anadrol همچنان به عنوان یک انتخاب محبوب در بین ورزشکاران ، صرف نظر از اینکه بازار استروئید در طی زمان توسط بسیاری از انواع دیگر استروئیدها مورد تهاجم قرار گرفته است. به دلیل خواص بسیار قوی دارای موقعیت مقدماتی است. بعد از 2-3 هفته پس از استفاده از آنابول ، می توانید با افزایش 30- 30 پوند افزایش توده عضلانی را مشاهده کنید ، در حالی که شاخص های قدرت بدن نیز بهبود می یابد. همچنین ، هنگامی که با استروئیدهای دیگر انباشته شده است ، اثر هم افزایی خوبی به شما می دهد ، اثرات استروژنی سایر استروئیدهای آنابولیک را کاهش می دهد.


Anadrol (Oxymetholone) For Muscle Growth


خدمات حرفه ای ما

بسته بندی

بسته بندی حرفه ای با مواد حرفه ای ، و ما&# 39؛ ما به مشتری چندین روش بسته بندی برای انتخاب بعد از تماس با من از طریق ایمیل من ارائه می دهیم

کیفیت

شرکت ما یک کارخانه حرفه ای پیشرو در چین در منطقه داروسازی است ، دسته ای از پودرهای استروئیدی باید قبل از اجازه فروش توسط بخش کنترل کیفیت (کنترل کیفیت) ما تست شوند.

تحویل

ما می توانیم پودرهای شما را در مدت 48 ساعت پس از پرداخت ، و تصویر مربوط به پودرهای شما&# 39 بسته بندی کنیم. بسته برای شما ارسال می شود

قیمت

بهترین قیمت هایی را که #GG # 39 دارید ؛ مطمئن باشید که راضی هستید ، هرچه بیشتر بخرید ، قیمت های رقابتی تری به دست می آورید.

پرداخت

T / T ، Bitcoin ، WU ، MG


محصولاتی که تولید می کنیم و می فروشیم

1) پودرهای استروئیدی خام

2) روغن های استروئیدی نهایی (روغن استروئیدی تک ، روغنهای استروئیدی مخلوط)

3) قرص های استروئیدی

4) HGH ، HCG و غیره