تاریخچه ما

Zhuhaishi Shuangbojie شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود است که در Zhuhai ، استان گوانگدونگ واقع شده است ، ما بیش از 5 سال در استروئیدها ، پپتیدها ، سرم ها و مواد شیمیایی مرتبط با آن تخصص داریم. ما تجربه غنی در این زمینه داریم. این محصول نه تنها دارای کالاهای واقعی و باکیفیت می باشد بلکه به دلیل قرار گرفتن در Zhuhai که برای دریا ، هوا ، حمل و نقل پیک و روشهای مختلف تحویل بسیار آسان است ، بسیار مناسب برای تحویل نیز می باشد.

پس از 5 سال توسعه ، Shuangbojie تبدیل به یک شرکت توسعه متنوع ، نه تنها در مواد اولیه ، بلکه در محصولات نیمه تمام و غیره نیز درگیر است.

تاکنون Shuangbojie در بیش از 100 کشور مشاغل دارد ، بیشتر مشتری های بزرگ از اروپا ، آمریکا و اقیانوسیه و غیره وارد می شوند ، زیرا از بین تامین کنندگان در چین ، Shuangbojie همیشه می تواند کیفیت محصول را به بهترین شکل ممکن کند ، برخی از محصولات می توانند به خلوص 99.9 برسند ٪ + این دلیل مهم مشتریانی است که ما را انتخاب می کنند.

در آینده ، Shuangbojie باید به یک تجارت مهم تجاری برای چین و کشورهای خارجی به ویژه در صنایع داروسازی تبدیل شود.


Fact کارخانه ما

Zhuhaishi Shuangbojie شرکت فناوری ، با تأیید سرمایه بالاتر از 5 میلیون RMB است. مطابق استاندارد GMP ، ما 33500 متر مربع کارخانه مجهز به تجهیزات پیشرفته ، و یک سیستم کامل QA و QC را ساخته ایم. ما چندین مجموعه از ابزارهای آنالیز با راندمان بالا و حساسیت بالا مانند HPLC ، GC و اسپکتروفتومتر UV را برای تجزیه و تحلیل و کنترل محصولات خود داریم. ما تأیید ISO9001 را بدست آورده ایم.

ما صلاحیت صادرات و واردات را داریم ، مواد شیمیایی خوب ، بیوشیمیایی ، که توسط این شرکت توزیع می شود ، هم در بازار داخلی و بین المللی فروخته می شوند و هم بسیار توسط مشتریان توصیه می شوند. به منظور توسعه هر چه بیشتر بازار ، ما مشتاق همکاری با شرکت تولیدی و بازرگانی در سراسر جهان هستیم تا آینده ای مرفه داشته باشیم.

about us


▲ محصول ما

Zhuhaishi Shuangbojie شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود متخصص در پودرهای استروئید خام ، تزریق استروئید نیمه تمام ، مایع استروئید خوراکی ، پودر SARMs ، پپتیدها ، تقویت کننده جنسی ، کاهش وزن ، بی حسی موضعی ، نوتروپیک.

محصولات اصلی ما شامل تستوسترون Enanthate ، تستوسترون پروپیونات ، تستوسترون سیپیونات ، ناندرولون دکانوات ، ترنبولون استات ، بولدنون Undecylenate ، اگزاندرولون ، Dromostanolone Propionate ، Methenolone Enanthate ، Methandienone ، Stanozolol ، melanotan 2، MKG-F11R3 1MF-L1 677 ، Andarine (S4) ، بنزوکائین ، تتراکائین هیدروکلراید ، تادالافیل ، اورلیستات ، مینوکسیدیل ... ect

1


▲ تجهیزات تولید

ما 33500 متر مربع کارخانه ساخته ایم که تجهیزات پیشرفته را در خود جای داده است ، و دارای یک سیستم کامل QA & QC می باشد ، و دارای چندین مجموعه ابزار تجزیه و تحلیل با راندمان و حساسیت بالا مانند HPLC ، GC و اسپکتروفتومتر UV برای تجزیه و تحلیل و کنترل محصولات است. ما تأیید ISO9001 را بدست آورده ایم.


▲ بازار تولید

ما صندوق و مغزهای بزرگی را برای تحقیق درمورد محصولات متناسب با تقاضای بازار سرمایه گذاری می کنیم. گروه تحقیقاتی سطح بالا ، دستگاه های پیشرفته و جو علمی خوب از کیفیت پایدار و قابل اطمینان اطمینان حاصل می کنند ، بنابراین کلیه پودر و مایعات استروئیدی مطابق با الزامات USP و BP هستند.


محصولات ما به طور عمده به شرکتهای داروسازی و شرکتهای مراقبت های بهداشتی در خارج از کشور ، از جمله ایالات متحده ، کانادا ، انگلیس ، برزیل ، آلمان ، روسیه ، مکزیک ، استرالیا ، یونان ، هلند ، ایرلند ، اتریش ، ایران ، سوئد ، رومانی ، بلغارستان ، لهستان ، فروخته می شود. فرانسه و غیره. ما تجارت جهانی می کنیم.


Service خدمات ما

ما اصرار داریم که ارائه خدمات رضایت مشتری ، کلید موفقیت طولانی مدت در بازار است. شرکت ما از 7 بخش اصلی شامل بخش فروش ، بخش لجستیک ، گروه تولید ، گروه فنی ، گروه بازرسی کیفیت ، وزارت امور مالی و انبارداری تشکیل شده است. تمام این بخش ها در این بازار درجه یک هستند.

واحد فروش دارای شش شعبه است که وظیفه فروش محصولات ، ارائه مشاوره حرفه ای به مشتریان ، مراقبت از مشاغل مشتری ، اطلاع رسانی به مشتریان از آخرین اخبار شرکت ما ...

تمام فروشهای ما آموزش های حرفه ای را دریافت کرده اند و ما می توانیم خدمات 24 ساعته را یک به یک به شما تضمین کنیم.

اداره لجستیک عمدتا مسئولیت حمل و نقل بین المللی را بر عهده دارد ، آنها می دانند که پیک برای کدام کشور بهترین است و می داند برای ترخیص کالا از چه اسمی باید استفاده شود.

گروه تولید یکی از مهمترین بخش در شرکت ما است ، آنها تامین کامل ما را تضمین می کنند ، اگر برنامه تولید موجود نتواند الزامات تولید جدید را برآورده کند ، واحد تولید دستورات جدید کار را برای پاسخگویی به نیازهای تولید سفارش جدید صادر می کند.

دپارتمان فنی عمدتاً وظیفه توسعه خطوط تولید جدید را دارد تا نیازهای مشتریان مختلف را تا حد زیادی برآورده سازد.

گروه بازرسی کیفیت یک بخش ضروری است ، هر دسته از پودرهای خام ما قبل از فروش آزمایش می شوند تا مطمئن شوند که مشتریان ما همیشه می توانند بهترین محصولات را دریافت کنند.

دپارتمان دارایی مستقیماً با بخش فروش کار می کند ، آنها تخفیف های فروش را ارائه می دهند و مشتریان ما بهترین پیشنهاد را برای اتمام پرداخت می دهند.

گروه بسته بندی دارای تجربه غنی در حمل و نقل استروئید یا پودرهای دیگر است ، آنها نام محصول را تغییر می دهند تا با توجه به ظاهر محصولات ، آن را حمل کنند ، ما همیشه هیچ تلاشی را برای برآورده کردن نیازهای مشتریان در بسته های مخفی نگه نداریم.